Virüs Tarama ve Virüs Temizleme Hizmeti (Uzaktan Destek)

Virüs Tarama ve Virüs Temizleme Hizmeti (Uzaktan Destek)

Bilgisayarınızda, cep telefonunuzda, tabletinizde ve internet tarayıcınızda çalışırken virüslerin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. Bilgisayarınızı, akıllı cep telefonunuzu, tabletinizi virüs programları ile korumanıza ve virüsleri temizleyip, hepsini silmenize yardımcı oluyoruz.  

- CallFix Teknoloji Destek Ekibi

Cep Telefonuna Bulaşan Virüs Nasıl Temizlenir? Acil Virüs Temizlemek İçin Ne Yapmalı?

Akıllı telefonunuzla internette gezerken “telefonda virüs var uyarısı” mı alıyorsunuz? Ya da telefonunuzda virüs olup olmadığını anlamak mı istiyorsunuz? Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarda yaşanan virüs sorunlarının %100’e yakını cihazları teknik servise götürmeden çözülebilmektedir. CallFix Teknoloji Destek Servisi Uzmanlarını telefonla arayın sıra beklemeden, boşuna zaman kaybetmeden, yol parası harcamadan sorunlarınıza çözüm bulun.

Virüs Temizleme

Günlük hayatta kullandığımız tüm elektronik cihazlar virüs bulaşma tehdidi altında.

CallFix Teknoloji Servisi, yetkili teknik servisleri ya da müşteri hizmetlerinin yaptığı gibi sadece arıza kaydı almaz, telefonda oyalamaz ya da randevu verip sizi evinizde saatlerce bekletmez. Virüs tespiti ve temizleme konusunda uzman ve deneyimli kadromuz ile telefonla uzaktan destek olarak probleminizin en hızlı şekilde çözülmesine yardımcı oluruz.

Telefon Sıfırlanınca Virüsler Silinir Mi?

Eğer cep telefonunuzun beyninin sıfırlanması, resetlenerek fabrika ayarlarına geri alınması veya recovery kurtarma moduna alınması gereken bir işlem yapılması gerekirse; telefonunuzu telefoncuya veya yetkili teknik servise götürmenize gerek kalmadan CallFix Teknoloji Destek Servisi’ni arayarak virüs silme işlemlerinin yapılması için destek talep edebilirsiniz.

Sıfırlama ya da resetleme gibi işlemlerde telefonunuzda bulunan rehber, fotoğraf, video ve müzik gibi tüm kişisel verileriniz silinmektedir. Recovery kurtarma moduna ya da fabrika ayarlarına dönmeden önce kişisel verilerinizi mutlaka yedeklemeniz, yeniden kurulum sonrasında tekrar yüklemeniz gerekmektedir. Telefoncular ya da yetkili teknik servisler bu işlemleri yapmazlar. CallFix Teknoloji Destek Servisi’ni aradığınızda tüm bu işlemleri yapmanıza yardımcı olarak, telefonunuzu eskisi gibi tekrar kullanabilmeniz için yardımcı oluruz.

Acil Virüs Temizleme Hizmeti Ücreti Çok Uygun

Tüm bu işlemler için bir telefoncunun hizmet bedeli olarak alacağı ücretten çok daha ekonomik seçenekler sunuyoruz. Ön ödemeli olarak ücretlendirilen CallFix Teknoloji Destek Hizmet Paketlerimizden satın alarak en az 1 yıl boyunca telefonunuz başta olmak üzere tüm kullandığınız elektronik cihazlarla ilgili sınırsız teknik destek alabilirsiniz.

Internet, Sosyal Medya Kullanırken Telefona Bulaşan Virüsler Nasıl Temizlenir?

Akıllı cep telefonunuzda, tabletinizde ya da bilgisayarınızda internete girdiğinizde, facebookta gezinirken ya da mobil uygulamalar kullanırken karşınıza çıkan (ekrana gelen) “virüs var” uyarılarının çoğu aldatıcı ve kişisel bilgilerinizi çalmak için oluşturulmuş sahte sitelere yönlendirici linkler (bağlantılar) içerebilmektedir. Bu tür uyarıları çok sık almaya başladığınızda kullandığınız internet tarayıcısında ya da uygulamalarda ayarlar yapılması; ön bellek verilerinin temizlenmesi gerekmektedir.

Fidye Yazılımı ve Solucan Tipi Virüslere Karşı Korunma Hizmeti

Özellikle birey ve küçük şirketlerden para sızdırmak isteyen bilgisayar korsanları son günlerde yaptıkları siber saldırılar neticesinde 200.000 adet bilgisayara girip dosya ve verileri şifreyle kilitleyerek açılmaz hale getiriyorlar. Cryptolocker cinsi olan Wanna Cry adında yeni bir virüs dünyada hızla yayılıyor.  Diğer virüslerden farklı olarak bu virüs bulaştıktan sonra temizlemek ya da silmek fayda etmiyor, verileriniz çoktan kilitlenmiş oluyor. Kilitleri açtırmak ya da kırdırmak da oldukça maliyetli. Wanna Cry virüsünden korunmak için uzmanlarımızdan bilgi ve destek alabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

    Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
    TIKLA ARA