IP Kamera Kurulum ve Destek Hizmetleri (Uzaktan Destek)

IP Kamera Kurulum ve Destek Hizmetleri (Uzaktan Destek)

Evinizde ve İş Yerinizde güvenlik endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Siz işteyken evinizde bebeğinize ya da yaşlı anne babanıza bakan bakıcıyı izlemek için IP kamera kullanabilirsiniz. İş yerinizde çalışanlarınızı ve giren çıkan müşterileri kontrol etmek için de IP kamera kullanabilirsiniz. CallFix Güvenlik Hizmet Paketi kapsamında ihtiyacınıza uygun IP kamera seçmenize yardımcı oluyoruz.  

- CallFix Teknoloji Destek Ekibi

CallFix Güvenlik Hizmet Paketi Kapsamında Sunduğumuz IP Kamera Çözümleri

Bebek Kamerası

Bebek, Yaşlı, Bakıcı, Ev, İş Yeri Çok Amaçlı Güvenlik Kamerası

Kablosuz IP Kamerayı İstediğin Yere Kur, İstediğin Yerden İzle

CallFix Teknoloji Servisi olarak size önerdiğimiz kamera kablosuz olup ev ya da iş yerinizde wi-fi ağınıza kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Kablolama yapmadan istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Montaj gerektirmez. Kurulumu oldukça basittir. İnternete bağlı Cep telefonunuza indireceğiniz bir uygulama sayesinde cepten görüntüleri istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Bilgisayardan da izlemek için programa gerek yoktur.

İster evinizin veya iş yerinizin hırsızlara karşı güvenlik için; isterseniz bebeğiniz, çocuğunuz ya da evdeki yaşlı anne ve babanızı izlemek için en uygun ve pratik kamera “CallFix Güvenlik Cebinizde” Paketi ile birlikte Kargo ve KDV dahil sadece 699 TL.

Ürünü kolaylıkla kendiniz kurabilirsiniz. Kurulum için yardım isterseniz servis randevusu almanıza gerek yoktur. Kurulum ve ayarlar için CallFix Teknoloji Servisini aramanız yeterlidir.

CallFix Teknoloji Destek ve Danışmanlık Hattı

Kablosuz IP Kamera İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Yukarıda bahsettiğimiz olumsuz durumların önüne geçmek için alınan en popüler tedbir ev içine kamera yerleştirmek. Kablolu kamera, kablosuz kamera, gizli kamera, lokal kayıt yapan veya bulut sistemlerine kayıt yapan birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisini tercih edeceğinize dair karar vermek oldukça zor olmaktadır. Fiyat ve donanım olarak çok geniş yelpazede ürünler sunan üreticiler arasından tercih yapmakta zorlandığınızda CallFix Teknoloji Destek Servisi olarak bu konuda da size kılavuzluk yapıyoruz.
Yaşlı Takip IP Kamera ve Cepten İzleme SistemiYaşlı Takip IP Kamera ve Cepten İzleme Sistemi Uzakta Yaşayan Anne ve Babanızı Cepten İzleyebilirsiniz. Modern şehir hayatı gereği birçok çalışan genç nüfus ailesinden ayrı evlerde yaşamaktadır. Genellikle çalışmak için büyük şehirlere gelen gençler memleketlerinde yaşayan yaşlı ve anne babalarının sağlıkları hakkında endişe yaşayabilmektedirler. Bu sorunun çözümü için cep telefonları çok pratik bir çözüm gibi gözükse de her zaman ve özellikle kritik zamanlarda işe yaramamakta hatta daha çok endişe kaynağı olmaktadır. Yaşlı anne veya babamızı cep telefonu ile aradığımızda eğer telefonu açmazlarsa veya açmakta gecikirlerse daha çok kaygılanmaktayız. Panik butonu gibi çözümler ise yine sınırlı imkanlar sunmaktadır. Yaşlı anne ve babanızdan ayrı yaşıyor ve sağlık durumlarından endişe ediyorsanız, hareket sensörlü ve alarm sistemli IP kamera çözümleri ideal çözüm olacaktır. Kablosuz kamera herhangi bür montaj gerektirmediği için istediğiniz noktaya koyabilir, daha sonra rahatlıkla yerini değiştirebilirsiniz. Yaşlı büyüklerinizin sık kullandığı veya geçtiği mekanları görebilecek bir noktaya koymanızı öneririz. Yeni nesil sistemlerde baştan tüm kameraları almanıza gerek yoktur. İhtiyaç duydukça ilave kamera satın alabilir ve kolaylıkla kablosuz ağınıza tanıtabilirsiniz. Ayrıca bu tür kameraların gece görüş özelliği de aynı zamanda hırsız güvenlik kamerası olarak da kullanabilmektedir. Lokal kayıt özelliği tercih etmeniz durumunda da size özel görüntülerin başkalarının eline geçmesini engelleyecek ayrıca bulut depolama alanlarına veri göndermek için de ev interneti kotanızdan harcamak zorunda kalmayacaksınız. Sadece cep telefonunuzdan canlı izlemek istediğiniz zaman veri akışı olmaktadır.
dahua-dh-ipc-k15ap_2-custom-450x450Piyasada iş yerleri ve dükkanlar için çok çeşitli güvenlik kamerası çözümü bulunmaktadır. Bu çözümlerin hepsi uzaktayken cep telefonundan izleme imkanı sunamamaktadır. İş yerinizi dükkanınızı uzaktan cep telefonundan izleyebilmeniz için kameranızın internete bağlı olması ve cep telefonunuzda da izleme uygulaması yüklü olması gerekmektedir. Danışma hattımızı arayan Küçük Esnaf ve KOBİ’lere, yüksek maliyeti olmayan, kurulumu hazır, montaj gerektirmeyen – ya da kolay montaj yapılabilen – kablosuz IP kameraları tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. CallFix Teknoloji Bilgi Hattımızı aradığınızda (0850 532 1 724) uzman ekibimiz evinize ya da iş yerinize gelmeden uzaktan ücretsiz analiz ve keşif işlemi yaptıktan sonra test ekibimiz tarafından onaylanan size uygun kamera sistemi öneriyoruz.

Pratik ve Çok Amaçlı IP Kamera Çözümü İsteyenlere Uygun Çözümler.

HD Video
Yüksek Kaliteli Görüntü Kaydı
IR Led
Gece Görüşü Kaydı          
Mikrofon
Yüksek Kaliteli Ses Kaydı
Alarm
Harekete Duyarlı Alarm
Wi-Fi
Kablosuz Yerel Ağ Bağlantısı
Mobil App
Cepten Canlı İzleme

Kablo Yok, Montaj Yok, Kurulum Yok!

Son 5 yıl içinde hem cep telefonlarının gelişmesi hem de internet hızındaki artış sayesinde, kablosuz IP kamera teknolojilerini kullanarak evdeki bebeği, yaşlı kişileri, bakıcıyı izlemek ve takip etmek mümkün olabilmektedir.

 • Kablolama yapmak istemeyenler,
 • Kiralık evde oturanlar,
 • Çok sık ev değiştirenler,
 • Yüksek maliyet istemeyenler için

CallFix Teknoloji Destek Servisi olarak “Güvenik Cebinizde Paketi” kapsamında çok uygun koşullarda çok amaçlı kablosuz IP kamera cihaz tedarik, kurulum, eğitim ve destek hizmetleri sunmaktayız.

CallFix Güvenlik Cebinizde Paketi

CallFix Kart
2 yıllık CallFix Bireysel Teknoloji Destek Paketi + Kablosuz Bebek Kamerası ile Birlikte (Alarmlı, Gece/Gündüz, Mikrofon ve Hoparlörlü) Sipariş Ver  699 TL (KDV Dahil)
Hizmet Türü : Tüketici Teknolojileri Destek Servisi
Hizmet Şekli : Telefonla ve Uzaktan Erişimle Teknoloji Desteği
Hizmet Telefon : 0850 532 26 66
Hizmet Konuları : Bilgisayar / Mobil / İnternet / Multimedya Teknolojileri
Hizmet Adil Kullanım Hakkı : Yılda 20 (yirmi) adet destek
Hizmet Süresi : 2 yıl (24 ay)
Hizmet Gün / Saatleri : 365 gün / 24 saat

Kablosuz IP Kamerayı Nasıl Sipariş Edeceksiniz?

 • CallFix 7/24 Teknoloji Bilgi ve Danışmanlık hattını aramanız yeterlidir.
 • Tek yapmanız gereken kamerayı kullanım amacınızı teknik destek uzmanına anlatıp size uygun ürünü belirlemektir.
 • Kredi kartı, havale ya da kapıda ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
 • ÜYELİK YOK, SEPET YOK, KREDİ KARTI YOK, KARGO ÜCRETİ YOK.

11858
Ara Fırsatı Kaçırma

Hangi Kablosuz IP Kamerayı Almalıyım Diye Hala Kararsız Mısınız?

Günümüzde ev ve iş yeri güvenliği teknolojileri alanında bir çok çözüm ve firma bulunmaktadır. Bu kadar çok seçenek arasından doğru ürünü ya da hizmeti tercih etmek çok zor olabilmektedir.

Pahalı IP kamera çözümlerini tercih ettiğinizde kurulum ve destek hizmetleri maliyetleri ortaya çıkmaktadır. Ucuz IP kamera almayı düşünürseniz de bu kameraların kalitesi ve kullanım süreleri düşük olmaktadır.

CallFix Teknoloji Destek Uzmanlarımız sizlerle sürekli iletişime olarak günümüz koşullarında alabileceğiniz en uygun maliyetli ve pratik IP kamera çözümlerini önererek sahip olmanıza yardımcı olacaklardır.

Satış öncesi ve sonrası bilgi destek ve danışmanlık için CallFix Teknoloji Destek Uzmanlarına ulaşabilirsiniz.

BİZ SİZİ ARAYALIM!

  Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
  TIKLA ARA