İade şartları

CallFix Teknoloji Destek Servisi, 6502  tüketicinin korunması hakkında kanuna tabi olarak satılan hizmet ve ürünlerin iade işlemlerini gerçekleştirmektedir. CallFix.com.tr’den satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (30) gün içerisinde iade edilebilir.

 

Ürün iadesi için gerekli şartlar:

  • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (30) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
  • Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
  • Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
  • İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
  • Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  • İadesi yapılacak olan ürünler, CallFix.com.tr’nin siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. (PTT Kargo)Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra 30 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.
  • İade edilecek ürünler için alıcı; “Teknosor Teknoloji Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.” olarak belirtilmelidir.

 

İade Adresi:

19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Sümer Sk. Zitaş Plaza C2 Blok Kat 4 D:11 Kadıköy/Istanbul

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA