iPhone Wifi Bağlanmıyor

Kullandığınız iPhone telefonu ile kablosuz internet bağlantınızda ister istemez bağlantı sorunu yaşayabilirsiniz. iPhone wifi bağlanmıyor ise bu makalemizde bu sorunu nasıl çözebilirsiniz bundan bahsedeceğiz.

iPhone Wifi Ayarları Nasıl Yapılır

iPhoneWifi

  • Eğer iPhone Wifi ye bağlanmıyorsa öncelikle şifre hatası verip vermediğini kontrol etmeniz gerekiyor, eğer şifreyi doğru giriyorsanız parola yanlış diye bir uyarı vermeyecektir. Bu işlemi bir de Ayarlar > Wifi > Ağ adının yanındaki daire içerisinde i harfi bulunan sembole tıklayın, Ağ adını unut butonuna tıklayın tekrar deneyin.
  • Şifreyi doğru kardeşim ama bağlanamıyorum! diyorsanız öncelikle modem kablosuz ayarlarınız cihazla uyuşmuyor olabilir, bu aşamada modem arayüzünden kablosuz ayarlardan Kablosuz ModKanal değeri kontrolü ve Şifreleme türü kontrolü yapmanız gerekebilir, bu konuda uzman destek almak için CallFix çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Wifi Ayarları Sıfırlama

Yukarıdaki işlemlere rağmen eğer sorun çözülmediyse Wifi ayarlarını sıfırlamak işe yarayabilir, Bu işlem için; Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla  bu işlemden sonra cihaz yeniden başlayacaktır, yeniden başladıktan sonra tekrar wifi ağına bağlanmayı deneyin, eğer olmaz ise cihazınızı teknik servise vermek iyi olabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu ayarlar doğrultusunda eğer yine iPhone wifi bağlantı sorunu yaşarsanız CallFix  çağrı merkezi 7/24 destek vermektedir, arayarak konu hakkında destek alabilirsiniz.

CallFix Teknoloji Destek ve Danışmanlık Hattı


Kablosuz Ağ Ayarlama & Modem Arıza Giderme Hizmeti

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA