Günlük Hayatın En İyi Google Asistanları

Google Asistan 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana dijital asistan erişimini akıllı telefonlardan ve saatlere hatta ev ürünlerine kadar çok sayıda cihaza genişletti. Bu genişlemenin bir parçası olarak Google Nest ortaya çıktı. Google Nest markası, çeşitli hoparlörler, termostatlar, sensörler, yönlendiriciler ve kameralar sunar. Bu anlamda alabileceğini En İyi Google Asistanları nı sizler için derledik.

İşte genel olarak alabileceğiniz en iyi Google Asistanları. Bazılarında yerleşik Asistan bulunur. Bazıları ise yalnızca ayrı bir telefon, akıllı hoparlör veya akıllı ekranla eşleştirildiğinde kontrol edilebilir.

 

En iyi Google Asistanları

  1. Google Nest Hub Max
  2. Google Nest Audio
  3. Google Chromecast with Google TV

Google Nest Hub Max

Kolaylık olması açısından, herhangi bir Asistan kontrollü akıllı eve bağlanacak bir akıllı hoparlör veya görüntü ekranı isteyeceksiniz. Nest Hub Max ile  Google, hem görsel hem de sesli kontrollere olanak tanıyan 10 inçlik bir ekran sağlar. Müzik çalıp, görüntülü aramalar yapıp, güvenlik kameralarını yayını ve YouTube ve Netflix gibi video hizmetlerini izleyebilirsiniz .

Daha uygun fiyatlı bir şey arıyorsanız ve bir kameradan, biraz ses kalitesinden ve biraz da ekran alanından vazgeçmeyi düşünmüyorsanız, 7 inçlik 2. nesil Nest Hub’ı da düşünebilirsiniz . Hatta onu başucu arkadaşı olarak daha iyi bir seçenek haline getirecek uyku algılama özelliğine sahip.

okumaya devam edin:YouTube Siyah Ekranı Nasıl Onarımı

 

Google Nest Audio

Ne kadar güzel olsalar da, akıllı ekranlar bazen aşırıya kaçar veya vasatın altında ses sunar. Sıralara, komodinlere, kitap raflarına ve diğer birçok yere uyan, kumaş kaplı zarif bir tasarıma sahip Nest Audio’ya göz atın. Üründe 19 mm bir tweeter ve 75 mm bir woofer var. Bu onu tabii ki en iyi asistan yapmaz. Ancak 1800₺ veya daha düşük bir fiyata gayet konforlu bir ses deneyimi sunar.

Ses kalitesini artıran iki özellik Media EQ ve Ambient IQ’dur. İlki, dinlediğiniz içeriğin türüne göre (müzik, podcast’ler, sesli kitaplar vb.)

Daha ucuz bir şey isteyenler Nest Mini’ye baksın. Yarı fiyatına satılıyor ve çoğu zaman daha da ucuza bulunabiliyor. Bununla birlikte, ses ve bas bölümlerinde eksik olduğu için gerçekten tipik bir akıllı ev kontrolü ürünüdür.

Google TV’li Chromecast

Google TV, giderek daha fazla cihazda kendine yer bulan Android TV’nin bir evrimidir. Aslında, önceki Chromecast yinelemelerinden farklıdır. Google TV’li Chromecast, bağımsız bir uzaktan kumanda ve arayüze sahip ilk modeldir. Bu, artık bir telefondan, tabletten veya PC’den medya yayınlamanız gerekmediği anlamına gelir. Uzaktan kumandadaki bir düğme, genellikle kaydırmadan daha hızlı olan ve Google bağlantılı diğer tüm aksesuarlarınızın kontrolünü sağlayan Asistan’ı tetikler.

Shield’den daha az güçlüdür. Ancak kalıcı olarak takılı HDMI dongle’ı odadan odaya geçiş yapmayı veya seyahate çıkmayı kolaylaştırır. Asistan uyumlu hoparlörleriniz varsa Chromecast’inizi telefon veya uzaktan kumanda olmadan kontrol edebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA