Google Pixel Watch İçin En İyi Uygulamalar

Google Pixel Watch hakkında kayda değer çok şey var. Ancak üçüncü taraf uygulama desteği, cihaz farkının gerçekten yükseldiği yer. Cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmak için alabileceğiniz en iyi  Google Pixel Watch uygulamalarını sizler için derledik.

 

En iyi Google Pixel Watch uygulamaları

Kutudan çıktığı haliyle, Google Pixel Watch kullanışlı araçlar ve uygulamalarla doludur. Yeni başlayanlar için, etkinliği izlemek ve sağlık istatistiklerini takip etmek için eksiksiz bir Fitbit entegrasyonu bulacaksınız. Ayrıca Google Haritalar, Google Home, Google Asistan ve çok daha fazlası dahil olmak üzere Google’ın en iyi paketlerini de bulacaksınız. Kısacası, başlamanıza yardımcı olacak çok şey var.

Bununla birlikte, en iyi akıllı saatler aynı zamanda genişleme alanı sunar ve Pixel Watch da bir istisna değildir. Google Play Store’da bulunan binlerce uygulama akıllı saatinizin kullanım konforunu arttıracaktır. Her zamankinden daha güçlü bir cihaz için ihtiyaçlarınıza göre bir uygulama kitaplığı oluşturabilirsiniz. En sevdiğiniz müzik akışı hizmetini ekleyin veya özel bir saat yüzü oluşturun. Tercih ettiğiniz fitness uygulamasını indirin veya farkındalık için daha fazla araç ekleyin. Deneyiminizi tamamlamak için en iyi Pixel Watch uygulamalarına yönelik seçimlerimiz aşağıdadır.

okumaya devam edin: One Plus Nord Watch Yüksek Pil Kullanım Süresi

 

Accuweather

Hava durumundan daha güvenli birkaç konuşma konusu vardır. Accuweather.com tarafından sunulan Accuweather ile gelişmelerden haberdar olun. Uygulama, zamanında güncellemeler için saatlik ve genişletilmiş tahminlerden radar ve MinuteCast’e kadar her şeyi içerir. Ayrıca kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Böylece hangi koşulların beklendiğini öğrenmek için meteorolog olmanıza gerek kalmaz. Ne yazık ki, bazı kullanıcılar bu uygulamadaki bildirim ayarlarını sinir bozucu buluyor ve reklamlar biraz sinir bozucu olabiliyor. Ancak, peşinde olduğunuz şey doğru hava durumu bilgileriyse, Accuweather indirmeye değer.

Yüklemek için buraya tıklayın.

Spotify

Kendimizi aşmadan önce, her Pixel Watch’ın üç aylık ücretsiz YouTube Music Premium erişimi ile birlikte geldiğini belirtmekte fayda var . Bununla birlikte, tercih ettiğiniz müzik akışı hizmeti Spotify ise, Pixel Watch’ınıza zahmetsizce kurulur. Spotify, tüm favori sanatçılarınızın yanı sıra özel çalma listelerine ve tonlarca podcast’e anında erişim sunar. İndirdikten sonra, Bluetooth kulaklıkları eşleştirerek Pixel Watch’ınızdan müzik dinleyebilirsiniz.

Yüklemek için burayı tıklayın.

Google Keep

Doğrudan Google Drive’ınıza bağlı olan Google Keep , Pixel Watch’ınıza ekleyebileceğiniz en iyi not alma uygulamasıdır. Bu kadar basit bir görevin basitliğine rağmen, uygulama elinden gelenin en iyisini yaparak not alma deneyiminizi organize ve verimli bir çabaya yükseltir. Listeler tutun, notları renklendirin, ortak çalışanlar ekleyin ve çok daha fazlasını yapın. Kaydetmeniz gereken her şeyi not almak için Google Keep ile yapabileceğiniz tonlarca şey var.

Yüklemek için burayı tıklayın.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA