En İyi Huawei Akıllı Saatler

İster bir spor salonu arkadaşı, ister uygun fiyatlı bir fitness takipçisi veya amiral gemisi bir akıllı saat arıyor olun, size uygun bir Huawei saat var. Biz de sizler için En İyi Huawei Akıllı Saatler konusunu derledik.

 

Huawei’nin akıllı telefon işi en iyi dönemini geride bırakmış gibi. Ancak giyilebilir ürün serisi hâlâ güçlü bir şekilde ilerliyor.  Minimalist tasarımlar, uzun pil ömrü ve güvenilir fitness takibi. Peki hangi Huawei akıllı saat sizin için doğru? Şu anda mevcut olan en iyi Huawei akıllı saatlerini bir araya getirdik.

 

İhtiyaçlarınız İçin Doğru Huawei Akıllı Saati Satın Alma Rehberi

Huawei’nin ürünleri, çok sayıda kullanıcıya ve onların özel gereksinimlerine hitap ediyor. Ürünlerin çoğu yuvarlak saat yüzleri ve benzer estetikler kullansa da, biraz farklı bir şey sunar.

Profesyonel görünümlü bir cihaz arıyorsanız, aşağıdaki ürünlerden herhangi birini alabilirsiniz. Huawei, nasıl güzel görünümlü bir saat yapılacağını biliyor. Ancak, özellikle bir spor salonu arkadaşı, koşu antrenörü , genel akıllı saat veya hafif kondisyon takipçisi arıyorsanız, birkaç şeyi göz önünde bulundurmanız gerekir.

Koşucular yerleşik GPS akıllılarını aramalıdır . Neyse ki, aşağıdaki Huawei saatlerinin çoğu tam da buna sahip. Özellikle, spor salonuna gidenler formda olmayı ve her şeyden önce hissetmeyi, belirli egzersizler için spor izleme modlarını ve SpO2 izlemeden güvenilir bir kalp atış hızı sensörüne kadar bir dizi fitness sensörünü düşünmek ister.

Son olarak, tüm Huawei saatleri, yerleşik alarmlardan yerleşik müzik çalmaya kadar genel akıllı saat özellikleri sunar. Uygulamaları çalıştıran bir akıllı saat istiyorsanız, başka bir yere bakmanız gerekecek. Huawei’nin akıllı saatleri, Wear OS ve watchOS tarafından sunulan uygulama paketlerinden yoksundur . Bununla birlikte, temel özellikler daha az talepkar kullanıcılar için var.

okumaya devam edin: One Plus Nord Watch Yüksek Pil Kullanım Süresi

En iyi Huawei akıllı saatler

  • Huawei Watch 3 Pro , Huawei’nin en iyi akıllı saatidir. Şirketin yakın zamanda piyasaya sürdüğü amiral gemisi modeli, Harmony OS ile yenilenmiş ve rafine edilmiş bir tasarıma sahip.
  • Huawei Watch GT 3 Pro , kalp sağlığını izlemek için en iyi Huawei akıllı saatidir. Ana özelliği, yerleşik EKG’sidir, ancak aynı zamanda egzotik malzemelerle birinci sınıf bir yapıya sahip.
  • Huawei Watch GT 3 , çoğu insan için en iyi Huawei akıllı saatidir. Apple ve Samsung rakiplerinin yaratık konforu özelliklerinden yoksundur, ancak pil ömründen tasarruf sağlar. Aynı zamanda yüksek derecede uygun fiyat etiketine sahip.
  • Huawei Watch GT Runner , harika GPS ve kalp atış hızı izleme doğruluğu ve ek koçluk özellikleri sayesinde koşucular için en iyi Huawei saatidir.
  • Huawei Watch GT 2e , sıradan sporcular için en uygun fiyatlı Huawei akıllı saati. Bu orta sınıf saat, GT 2’den daha iyi bir spor salonu satın almasını sağlayan birkaç tasarım ince ayarına sahip.
  • Huawei Band 6 , Huawei’nin en iyi fitness takipçisidir. Ucuz, kompakt ve sağlık izleme özellikleriyle dolu.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA