En İyi Google Ev Ürünleri

Sadece komutu verin ve bu Google Home aksesuarları oturma odasını temizlesin. Ön kapının kilidini açsın ve daha fazlasını yapsın. Kullanıma dayalı En iyi Google Ev Ürünleri ni sizler için derledik.

Google Home ve Google Asistan birbirine sıkı sıkıya bağlı olsa da şunu açıklığa kavuşturalım. Home artık yalnızca bir hoparlör değil. Daha ziyade Google’ın akıllı ev uygulaması/platformu ve muhtemelen Asistan’ın en çok öne çıktığı yer. Akıllı hoparlörlerinizden ve ekranlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için paranın satın alabileceği en iyi Google Ev aksesuarlarından bazılarını bir araya getirdik.

Not: Bu ürünler, Google tabanlı herhangi bir hoparlör veya ekranla çalışmalıdır. 

En İyi Google Ev Ürünleri:

  1. GGoogle TV ile Google Chromecast
  2. iRobot Roomba S9 Plus Robot Süpürge
  3. Philips Hue ampuller

 

Google TV’li Google Chromecast

Herhangi bir medya aktarıcı gibi, bir Chromecast de TV’nizin yerel arayüzünün yerini alır. Mevcut modeller, sesli/düğmeli uzaktan kumandanın yanı sıra Netflix , Spotify , YouTube, Prime Video ve HBO Max gibi uygulamaları destekleyen bir işletim sistemi olan Google TV ile birlikte gelir. Dolayısıyla, önceki Chromecast’lerin aksine, artık medyayı kontrol etmek için bir telefon, tablet veya bilgisayar kullanmak zorunda değilsiniz. Yine de istersen yapabilirsiniz.

Cihaz, Google Asistan rutinlerine entegre olur ve yalnızca uzaktan kumandayla kullanılmaz. Yerleşik Asistan ile bağlantılı herhangi bir ürün aracılığıyla sesli komutlara izin verir. Oynatmayı kontrol edebilir, belirli bir uygulama veya video isteyebilir. Ve hatta bir hizmet destekliyorsa dublaj ve altyazı ayarlarını değiştirebilirsiniz. Uyumlu güvenlik kameralarınız varsa canlı yayınları izleyebilirsiniz.

Bazı uzun vadeli kullanıcıların performans şikayetlerine katkıda bulunan sınırlı yerleşik depolama alanı vardır. Neyse ki yaklaşan bir yazılım güncellemesi, yer açmayı kolaylaştırmalı ve çeşitli CPU, RAM ve önbellek optimizasyonları getirmelidir.

 

okumaya devam edin: Robot Süpürge Kullanmanın Püf Noktaları

iRobot Roomba S9 Plus Robot Vacuum

Robot elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda Roomba S9 Plus’tan daha iyisi olamaz . Daha pahalı, hatta daha güçlü modeller var, ancak genellikle getirileri azalıyor.

S9 Plus’ı harika yapan birkaç şey var. En büyüğü de kendi çöpünü Temiz Taban adı verilen büyük bir kaba boşaltma yeteneği. Birçok elektrik süpürgesi yalnızca küçük iç tanklarına güvenir. Bu da onları haftalık olarak boşaltmak zorunda oldukları anlamına gelir. iRobot, Clean Base’i boşaltmadan aylarca gidebileceğinizi iddia ediyor.

Google Asistan’ı kullanarak, elektrikli süpürgeden temizliği başlatablirsiniz. Anı zamanda durdurmasını ve devam etmesini, üssüne dönmesini ve hatta belirli oda ve bölgeleri temizlemesini isteyebilirsiniz.

 

Philips Hue Ampuller

Temel beyaz A19 ampullerden renk değiştiren ışık şeritlerine ve dış mekan armatürlerine kadar her şeyi satın alabileceğiniz için Philips Hue, pratik olarak akıllı aydınlatma için fiili bir seçenektir. Hue ürünleri, çoğunlukla Wi-Fi ağınızı zorlamadan 50 adede kadar ışığı bağlanabilir. Hue Smart Hub sayesinde oldukça güvenilir olma eğilimindedir.

Smart Hub ve bir veya daha fazla ampul içeren bir Başlangıç ​​Kiti satın almanızı öneririz. Beyaz ve Renkli Ambiyans kiti çok pahalıysa, düz beyaz ve “Beyaz Ambiyans” kitleri de var. Bunlardan ikincisi hafif mavi bir tondan sıcak turuncuya kadar beyaz “tonları” sunar.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA