En İyi Android Emülatörler

Bilgisayarınızda Android işletim sistemini kullanmanızı sağlayan En İyi Android Emülatörler i sizler için inceledik. Haydi gelin Android cihazınızı bilgisayarınıza taşımak için kullanılan en iyi yöntemlerden biri olan Android emülatörler i inceleyelim.

Kullanıcıların bilgisayarlarında Android simulatörlerini kullanmak istemesinin birçok geçerli sebebi vardır. Bunun yerine geliştiriciler, uygulamayı göndermeden önce test etmeye çalışıyor da olabilir. Aynı zamanda kullanıcılar, oyunlarında fare ve klavye kullanmak isteyebilirler. Her durumda, PC’de Android emülatörü mümkün ve eskisinden çok daha kolay. Bazı eski favoriler ya piyasadan kaldırıldı ya da bir noktada kullanıcı taleplerine cevap veremez hale geldi.

 

Windows 11’in yerel Android uygulamaları desteğine sahip olduğunu da belirtmekte fayda var . Bunun nasıl çalıştığına dair bir öğreticiyi buradan okuyabilir ve hatta Play Store’u kullanabilirsiniz . Google ayrıca Windows 11’de Google Play Oyunlar’ı beta olarak başlattı . Yerel destek, tam olarak başlatıldığında oyuncular için harika bir seçenek olacak ve öykünücülere olan ihtiyacı tamamen azaltabilir.

okumaya devam edin: Facebook Videoları Oynatmıyor

Söyleyeceğimiz son şey, yerel Windows 11 rotasıyla giderseniz, lütfen dikkatli olduğunuzdan emin olun. Bunun gibi bazı araçlar, insanların bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklüyor gibi görünüyor.

Mac ve PC için en iyi Android Emülatörler

  • BlueStacks
  • Oyun Döngüsü
  • PrimeOS
  • İşletim Sistemi Oynatıcısını Yeniden Karıştır

BlueStacks

BlueStacks, piyasadaki en kapsamlı Android uygulama oynatıcısı olarak tanınır ve piyasada en yüksek kullanım oranına sahiptir. Hem Windows hem de Mac’te çalışmasının yanı sıra, bu emülatör, oyuncunun deneyimini geliştirmek için bir ton özellikle dolu olarak gelir.

En beğenilen özellikleri arasında özelleştirilmiş kontrol şemaları oluşturmak için Anahtar Eşleme Aracı, emülatörün birden çok örneğini oluşturabileceğiniz ve aynı anda birkaç oyunu çalıştırabileceğiniz, Örnek Yöneticisi modu ve kaynak tüketimini azaltmaya yardımcı olan Eco Modu gibi kullanıcı kalitesi özellikleri yer alır. Ayrıca, sertifikalı GDPR uyumluluğu ile piyasadaki en güvenilir emülatördür. Verileriniz BlueStacks ile her zaman güvendedir.

Buradan indirebilirsiniz.

Game Loop

Eski adıyla Tencent Gaming Buddy olarak bilinen GameLoop, kullanıcılar için bir Android emülatörüdür. Aslına bakarsanız, Tencent’in Call of Duty: Mobile ve PUBG Mobile dahil olmak üzere oyunları için resmi emülatör olarak göstermesi yeterince iyi bir referans. Tabii ki, koleksiyonu yeterince büyük olmasa da, Tencent’in dışında başka oyunları da içeriyor. Emülatör, bilgisayara iyi bir şekilde yükleniyor ve oyunlar gayet iyi çalışıyor. Bu durum, üretim veya gelişme testi için iyi değil. Bununla birlikte, bazı oyunlarla birlikte mobil FPS oyunları için bir tutkunuz varsa, aslında oldukça iyi bir oyun emülatörüdür ve iyi bir yeni oyun koleksiyonuna sahiptir. Ayrıca, klavye kontrolleri ve performansı da iyidir.

Buradan indirebilirsiniz.

PrimeOS

PrimeOS, Android öykünücü alanında bir tür göze çarpıyor. Aslında bir emülatör değil. Bilgisayarınızda ayrı bir bölüm şeklinde yüklersiniz ve yerel Android sistemi olarak çalışır. Bu, yalnızca oyuncu odaklı bir Android deneyimidir, ancak gerçekten isterseniz bunu tamamen üretkenlik için kullanabilirsiniz. PrimeOS,  mouse ve klavye desteği ve çoğu Android aplikasyonuna ve oyununa erişim desteği sağlıyor.

Doğrusunu söylemek gerekirse, neredeyse ChromeOS parçaları gibi çalışır. Seçtiğiniz gibi çoklu görev yapar, video içeriği izler veya oyun oynarsınız. Belki de en havalı yanı, sanal bir makineye ihtiyacınız olmadığından Android’in en son sürümleriyle (Android 11’e kadar) çalıştırabilmenizdir. Resmi web sitesi ise listedeki en kötü sitelerden biridir ancak neyse ki PrimeOS’u yüklemek dışında oraya çok sık gitmeniz gerekmiyor.

Buradan indirebilirsiniz.

Remix OS Player

Remix OS Player, PC için oldukça eski bir Android emülatörüdür. Uygulama olarak Android Marshmallow’u çalıştırıyor ve bu günümüz için yeterli değil. Kurulum işlemi oldukça basit ve kullanımı da oldukça kolay. Genellikle oyunculara hitap eden bir emülatör. Kişiselleştirilebilir bir araç çubuğu ile birlikte birkaç oyuncuya özel özellik var. Aynı anda birden fazla oyun çalıştırma gibi özellikleri de yer alıyor.

Bununla birlikte, oldukça temiz bir emülatör olduğundan, bir geliştirme aracı olarak hala mükemmel bir şekilde kullanılıyor. Uygulama resmi sitesi kapalı ve Remix OS Player’ın güncelleme almayacağından eminiz.

Buradan indirebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA