Blog

Android Kamera Uygulaması

Stok durumdaki Android Kamera Uygulaması nı değiştirmek ister misiniz? En iyi Android Kamera Uygulaması seçimlerimizle yardımcı olabiliriz.

Akıllı telefonlardaki kameralar eskisinden çok daha büyük bir etkiye sahip. Şirketler, kameralarını daha güvenilir hale getirmek, düşük ışıkta daha iyi çalışmak ve insanların istediği özellikleri eklemek için biraz uğraşıyor. Birçoğu satın alma kararlarını kameranın gücüne dayandıracak. Mesele şu ki, günümüzde mobil cihazlarda kameralar önemli. Biz bu anlamda sizler için alternatif Android Kamera Uygulaması inceledik.

 

Genellikle bu, stok kamera uygulamalarını üçüncü taraf uygulamalardan daha iyi hale getirir. OEM’ler, kamera kurulumlarını daha iyi bilir ve daha uygun şekilde optimize eder. Bu, özellikle kamera donanımıyla birlikte AI ve diğer yazılım optimizasyonlarını kullanan Google, Samsung ve Huawei telefonları için geçerlidir. Yine de, bazı senaryolarda üçüncü taraf bir uygulama yararlı olabilir. İşte Android için en iyi kamera uygulamaları!

Son olarak, Android’in daha yeni sürümlerinin yine de stok kamera uygulamasının kullanımını zorlayabileceğini unutmayın . Bu sadece akılda tutulması gereken bir şey.

Android İçin En İyi Kamera Uygulaması Önerileri

  1. Adobe Lightroom
  2. Google Camera
  3. Open Camera

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom, teknik olarak bir fotoğraf düzenleyicidir ve bir kamera uygulaması değildir. Ancak, aynı zamanda yerleşik bir kamera uygulaması ile birlikte gelir. Kamera oldukça iyi ve HDR, RAW desteği ve çeşitli modlar ve ön ayarlar gibi büyük anahtar kelime özellikleri içeriyor. Ayrıca, buna ihtiyacınız varsa, olağan manuel kamera kontrolleri dizisine sahiptir. İyi haber şu ki, Adobe Lightroom şu anda mobil cihazlar için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir, böylece kamera uygulamasını kullanabilir ve hemen düzenlemeye başlayabilirsiniz.

Buradan indirebilirsiniz.

okumaya devam edin: Snapchat Siyah Ekran Sorunu ve Çözümü

Google Lens

Google Lens, Google’ın resmi kamera uygulamasıdır. Çoğu Google cihazında bulacağınız cihazdır. Küçük ama etkili bir dizi özelliğe sahiptir. Bir lens bulanıklığı modu, ağır çekim (desteklenen cihazlarda), fotoküreler, video sabitleme ve daha fazlasını içerirler. Tek dezavantajı uyumluluktur. Bu uygulama birçok cihaz için mevcut değildir. Bu günlerde, yalnızca Pixel cihazlarda kullanılabilir gibi görünüyor. Yine de, bulabileceğiniz ve yan yükleyebileceğiniz diğer bazı cihazlar için bağlantı noktaları var. Google’a özgü bazı özellikleri edinmenin tek yolu budur ve kamera, bir kez sahip olduğunuzda oldukça iyi çalışır.

Burdan indirebilirsiniz.

Open Camera

Open Camera, ciddi fotoğrafçılar için en popüler kamera uygulamalarından biridir. Daha önce tartıştığımız ciddi özelliklerin çoğuna sahiptir. Buna manuel kamera kontrolleri dahildir. Ayrıca bir zamanlayıcı, bazı harici mikrofonlar için destek, HDR, pozlama basamaklama ve daha fazlasını içerir. Aynı zamanda hem fotoğrafçılar hem de kameramanlar için harika bir seçenek. Uygulama, uygulama içi satın alma veya reklam olmadan tamamen ücretsizdir. Ayrıca tamamen açık kaynaktır. Bu her zaman bir artıdır. Geliştiriciyi desteklemek istiyorsanız isteğe bağlı (ve ayrı) bir bağış uygulaması vardır.

Burdan indirebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA