Alabileceğiniz En İyi MacBook Pro Alternatifleri

İster maliyet ister performans umurunuzda olsun, orada pek çok geçerli seçenek var. Bizler de bu manada Alabileceğiniz En İyi Macbook Pro Alternatifleri sizler için derledik.

MacBook Pro , pek çok profesyonel için, özellikle de Apple’ı bir platform olarak zaten benimsemiş olanlar için vazgeçilmez bir dizüstü bilgisayar seçimi. Yalnızca office işlemleri için değil aynı zamanda grafik yazılımları ve oyunlar için bir bilgisayar istebilirsiniz. Bunun için, piyasadaki alabileceğiniz en iyi MacBook Pro alternatiflerinden bazılarını içeren listemize göz atmanız gerekir.

 

Alabileceğiniz En İyi MacBook Pro Alternatifleri

Bir dizüstü bilgisayarı MacBook Pro ile kıyas eden nedir? Her şeyden önce, performans, yapı kalitesi ve esneklik dengesidir. Birçok oyun dizüstü bilgisayarı performans açısından üstündür. Ancak profesyonellerin pil gücüyle birkaç saatten fazla dayanan dayanıklı, yola uygun bir makineye ihtiyacı vardır. Tersine, 12 saat dayanan bir dizüstü bilgisayar, web’de gezinme veya video akışı dışında herhangi bir şeyle uğraşıyorsa pek iyi değil.

 

  • Lenovo Yoga 9i
  • Dell XPS 17 9720
  • HP Envy X360 15

 

okumaya devam edin:Macbook Pil Sağlığı Nedir

Lenovo Yoga 9i

Windows’un avantajlarından biri, Apple’ın göz ardı ettiği form faktörlerini deneme fırsatıdır. Ve Yoga 9i buna en iyi örnektir. Bu, ters çevrilebilir, 14 inç 2’si 1 arada dokunmatik ekranlı bir dizüstü bilgisayar. Bu da onu sunumlar, eskizler ve illüstrasyonlar için ya da sadece bir film izlemek için desteklerken kullanışlı hale getirir.

Burada yüksek performans beklemeyin – Lenovo sizi Iris Xe grafikleriyle sınırlandırıyor.  Ancak daha düşük bir fiyata 2880×1800 OLED ekran, Core i7 1260P işlemci ve 1 TB depolama içeren bir model alabilirsiniz.  Oyuncular, ekranda mümkün olduğu kadar çok şey sıkıştırmak için 4K OLED’e yükseltebilir.

Detaylı incelemek için tıklayabilirsiniz.

 

Dell XPS 17 9720

Dell, yıllardır MacBook rakiplerini sunma konusunda oldukça iyi bir geçmiş performans sergiledi. Ve bu dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden biri olduğu düşünüldüğünde mantıklı.

Daha büyük bir ekrana sahip olmasına rağmen XPS 17 9720, boyutlar veya ağırlık olarak 16 inç MacBook Pro’dan çok uzak değil. Stok yapılandırmasında Intel Core i5 12500H işlemci, Intel Iris Xe grafik kartı, 16 GB RAM, 512 GB depolama ve 1900×1200 ekran var. Bununla birlikte, herhangi bir oyun planlıyorsanız GPU’yu yükseltmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Ve 4K panel veya 4 TB’a kadar depolama gibi çeşitli başka seçenekler de var.

HP Envy X360 15

Yoga 9i’nin bir başka rakibi olan Envy X360, tersine döner. 15,6 inç 1080p dokunmatik ekran ve Core i5, 16 GB RAM ve 512 GB SSD’den 2 TB SSD ve devasa 64 GB’lık Core i7 sistemine kadar çalışan yapılandırmalar içerir RAM’in. X360, Intel’in Iris Xe grafikleriyle takılıp kaldığından, bu RAM sanal makineler dışında her şey için aşırı olacaktır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA