iPhone Donma Sorunu

Bu makalemizde iPhone Donma Sorunu yaşıyorsanız donma sorunu ile ilgili neler yapabilirsiniz bundan bahsedeceğiz. Donma sorunu genelde cihazda yüklediğiniz uygulamalardan dolayı olabilir ya da güncel sürümünü yüklemediğiniz için bu donma sorunu olabilir. Güncelleme kontorlü için iPhone Güncelleme adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

Hatta Beklemeden Hemen Destek Alın!


iPhone Donma Sorunu Çözümü

iphone donma

iPhone 6 ve iPhone 5 donma sorunu ile ilgili yapabileceğiniz kontrollerin bazıları şu şekildedir;

  • iPhone’u Restart Edin; yeniden başlatmak çoğu zamanda bu işleme yanıt vermeyebilir fakat restart etmek cihazı kendine getirecektir.
  • iPhone restart işlemi için; Cihazın orta menü tuşu ile birlikte kilit tuşlarına aynı anda ve ekran kapalıp Apple logosu gelene kadar basılı tutun sonra bırakın. Cihaz kendini yeniden başlatacaktır. Bu şekilde yavaşlık oluyor mu bir test edin.
  • iPhone Ayarları Sıfırlamayı Deneyin; bu işlem cihazınızdaki özelleştirilmiş ayarları sıfırlayacaktır,  Ayarlar > Genel > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla seçeneğini seçip ayarlarınızı sıfırlayın. Bu işlem cihazınızdaki bir veriyi silmez fakat Tüm İçerikleri ve Ayarları Sil seçeneğini seçerseniz bu cihazınızdaki herşeyi temizleyecektir! ve Cihazınız sıfırlayacaktır bu işlemi yedeğinizi almadıysanız kesinlikle yapmamanızı tavsiye ederiz. Donma sorunu ile ilgili teknik destek almak için CallFix çağrı merkezini arayabilirsiniz.
  • Ek olarak bu işlemleri yaptıktan sonra donma sorunu devam ediyorsa cihazınızı servise vermenizde fayda var.

CallFix Teknoloji Destek ve Danışmanlık Hattı


Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA