Huawei Mate Xs 2 Satışta

Akıllı telefon pazarı önemli lideri Huawei’nin katlanır yeni akıllı telefon Huawei Mate Xs 2 ‘yi sizler için inceledik.

Yenilikçi bir ürün olan Huawei Mate Xs 2 hafif bir kasa tasarımına sahip. Huawei’nin kendine has çizgisini devam ettiren ürünün tasarımı büyük beğeni toplayacak gibi duruyor. Ürün zaman zaman tek el, zaman zaman da çift kullanımına ihtiyaç duyuyor. Yeni nesil döner falcon çift kanat manşetine sahip ürünün ekranı kolaylıkla katlanabiliyor. Yekpare metada olan kasa tasarımı yalnızca 256 gr ağırlığa sahip. Ürünün arkası ultra hafif cam elyaflar içeriyor. Özellikle havacılık alanında kullanılan titanyum ve yüksek mukavemetli çeliğin bükülmesiyle elde edilen kasa oldukça sağlam bir yapıda.

 

Ürünün ekranı 2480×2200 piksel çözünürlüğe sahip 7.8 inç True Chrome özellikte. 120Hz ekran yenileme hızını destekleyen bu ekran dokunmatik örnekleme de ise 240Hz’e çıkabiliyor. 19:9 ölçeklemeli bu ekranın PWM karartma değeri ise 1440Hz. Üründeki işlemci yonga seti ise Qualcomm Snapdragon 888. Dahili depolama birimi 256GB olan versiyonda 8GB RAM yer alıyor. 512GB’lık depolama birimine sahip olan modelde ise 12GB RAM bulunmakta. Huawei Mate Xs 2’de 50MP çözünürlüğe sahip, f/1.8 geniş açılı üçlü bir arka kamera düzeni bulunmakta. Selfie kamerası ise 10.7 MP özelliğe sahip.

okumaya devam edin: Oyun Oynamak İçin En İyi Telefonlar (Eylül 2022)

 

4600 Mah kapasiteye sahip Lithium Polymer özellikli pile sahip olan ürün Huawei SuperCharge destekli. Aynı zamanda 66W’lık şarj adaptörüyle 30 dk’lık sürede tam pil kapasitesine ulaşıyor. Özellikle oyun kullanıcıları için hızlı şarja sahip olan bu özelliği sayesinde rakiplerinden önemli bir gözdağı veriyor. Bununla birlikte pil hücrelerinde yer alan sıvı grafen, yüksek pil performansı sağlıyor. Son olarak piyasada bulunan oyunların tümünü açabilen Huawei Mate Xs geniş ekranıyla rakiplerine fark atıyor.

 

Ürünün satış fiyatları hakkında bilgi vermek isteriz. 8GB RAM ve 512GB dahili depolamaya sahip versiyon 49.999₺ fiyat etiketine sahip. Ancak anlık olarak uygulanan sepet indirimi sayesinde Huawei online satış mağazasından 39.999₺ ye satın alınabiliyor.

 

 

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA