Facebook’ta Çanak Okey Plus ’a Nasıl Giriş Yapılır?

Siz değerli okuyucularımıza bu makalemizde, Facebook‘ta Çanak Okey Plus ’a nasıl giriş yapılabileceğini aktarmaya çalışacağız.

 • Öncelikli olarak Facebook‘a giriş yapalım. Ve arama kısmına “Çanak Okey Plus” yazalım; aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.

Facebook'ta Çanak Okey Plus

 • “Çanak Okey Plus” yazıp arattıktan sonra açılan pencerede “<isminiz-kullanıcı adınız> Olarak Devam Et” butonuna tıklayalım; aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.

Facebook'ta Çanak Okey Plus 2

 • “Çanak Okey Plus”‘a girdikten, sonra Facebook‘ta Çanak Okey Plus skorlarınızın kimler tarafından görülebilmesini istiyorsanız seçin. Tamam butonuna tıklamanız yeterli olacaktır; aşağıda resimde görüldüğü gibi.

Facebook'ta Çanak Okey Plus 3

 • Sonrasında “PLUS CLUB ÜYELİĞİNE HOŞ GELDİN” şeklinde pencere açılacaktır. Üst köşedeki çarpı (x) butonuna tıklayarak bu pencereden çıkabilirsiniz; aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.

Facebook'ta Çanak Okey Plus 4

 • Sonrasında, “HEMEN OYNA” butonuna tıklayarak Çanak Okey Plus’ta oyununuzu açabilirsiniz; aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.

Facebook'ta Çanak Okey Plus 5

 • Sonrasında, oyunun açılmasını bekleyeceksiniz; “Davet Et” butonuna tıklayarak arkadaşlarınızı da oyuna davet edebilirsiniz.

 • Sonrasında Çanak Okey Plus oyunu açılacaktır.

 

Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Özet

Facebook’ta Çanak Okey Plus oyununa giriş yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Adım: Facebook Hesabınıza Giriş Yapın Web tarayıcınızı açın ve Facebook’un resmi web sitesine gidin. Kullanıcı adınız ve şifrenizle Facebook hesabınıza giriş yapın.
 2. Adım: Çanak Okey Plus Sayfasını Bulun. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra, üst arama çubuğuna “Çanak Okey Plus” yazın ve arama yapın. Çanak Okey Plus resmi sayfasını bulun ve üzerine tıklayın.
 3. Adım: Oyun Sayfasına Gidin Çanak Okey Plus resmi sayfasına gittiğinizde, sayfanın üst kısmında “Oyna” veya “Play Game” gibi bir düğme göreceksiniz. Bu düğmeye tıklayın.
 4. Adım: İzinleri Onaylayın Çanak Okey Plus oyununa giriş yapmak için Facebook’un oyunla ilgili izinlerini onaylamanız istenecektir. Bu izinler oyunun profilinize erişim sağlamasını ve arkadaşlarınızla oyun oynamanızı sağlamak içindir. İzinleri onaylamak için “Devam Et” veya “Continue” gibi bir düğmeye tıklayın.
 5. Adım: Oyunu Başlatın İzinleri onayladıktan sonra, Çanak Okey Plus oyunu başlayacak ve karşınıza oyun lobisi gelecektir. Buradan istediğiniz oyun masasına katılabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Not: Çanak Okey Plus oyununu Facebook üzerinde oynamak için Facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca, oyunu oynamak için Çanak Okey Plus uygulamasını indirmeniz veya Facebook üzerinde oyunu oynamak için tarayıcınızda açmanız gerekebilir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA