Bebek Kamerası ve Kablosuz Kolay Kurulum

Bebek Kamerası ile Aklınız Bebeğinizde Kalmasın.

Bebek Kamerası ile bebeğinizin ve bakıcınızın evdeki hareket ve davranışlarını izleyebilir ve takip edebilirsiniz. CallFix Destek Olsun. Kablosuz Kamerayla Bebeğinizi Cepten İzleyin.

callfix kablosuz ip bebek kamerası

CallFix Teknoloji Servisi ile Bebeğiniz Güvende

Günümüz koşullarında çalışan kadınlar doğum yaptıktan kısa bir süre sonra iş hayatına dönmeyi, çalışmaya devam etmeyi tercih etmekteler. Bu durum ekonomik olarak olumlu sonuçlar getirse de, sosyal olarak bazı olumsuzlukların yaşanmasına neden olabilmektedir. Kadınlar arasında en çok gündemde olan ve şikayet konusu olan konu evde olmadıkları zaman bebeklerine bakabilecek “Güvenilebilir” bir bakıcı -dadı- bulabilmek.

Büyükannelerin ya da yakın akrabaların yardımcı olamadığı durumlarda kadınlar tanımadıkları kişileri bakıcı olarak istihdam etmek zorunda kalmaktalar. Birçok istihdam bürosu bu konuda çalışan kadınlara hizmet sunmaya çalışsa da, söz konusu insan olunca, bakıcıların ev içinde istenmeyen davranışlar sergilediği, bebeklere iyi davranmadıkları durumlar oluşmaktadır.

Bu olumsuz durumların önüne geçmek için yapılacak en iyi şey bakıcıların hareket ve davranışlarını izlemek ve takip etmek için eve bebek kameraları koymaktır. Öte yandan bebek kamerası olan evlerde bakıcılar çalışmayı tercih etmeyebiliyorlar. Ancak, en değerli varlıkları olan bebeklerinin başına kötü birşey gelmemesini isteyen, sık sık bakıcı değiştiren ve evde bakıcıyı denetleyebilecek yakın akrabası olmayan kadınlar için başka bir çare kalmamaktadır.


CallFix Bebeğim Güvende Paketi

CallFix Kart
2 yıllık CallFix Bireysel Teknoloji Destek Paketi + Kablosuz Bebek Kamerası ile Birlikte (Alarmlı, Gece/Gündüz, Mikrofon ve Hoparlörlü) Sipariş Ver  499 TL (KDV Dahil)
Hizmet Türü : Tüketici Teknolojileri Destek Servisi
Hizmet Şekli : Telefonla ve Uzaktan Erişimle Teknoloji Desteği
Hizmet Telefon : 0850 532 26 66
Hizmet Konuları : Bilgisayar / Mobil / İnternet / Multimedya Teknolojileri
Hizmet Adil Kullanım Hakkı : Yılda 20 (yirmi) adet destek
Hizmet Süresi : 2 yıl (24 ay)
Hizmet Gün / Saatleri : 365 gün / 24 saat

Kablosuz IP Kamerayı Nasıl Sipariş Edeceksiniz?

  • CallFix 7/24 Teknoloji Bilgi ve Danışmanlık hattını aramanız yeterlidir.
  • Ad soyad telefon bilgilerinizle birlikte kargo adresini teknik destek uzmanına bildirerek siparişinizi verebilirsiniz.
  • Kredi kartı, havale ya da kapıda ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • ÜYELİK YOK, SEPET YOK, KREDİ KARTI YOK, KARGO ÜCRETİ YOK.

0850 532 1 724
Ara Fırsatı Kaçırma

Eve Nasıl Bir Kamera Sistemi Kurmalıyım?

Yukarıda bahsettiğimiz olumsuz durumların önüne geçmek için alınan en popüler tedbir ev içine bebek kamerası yerleştirmek. Kablolu kamera, kablosuz kamera, gizli kamera, lokal kayıt yapan veya bulut sistemlerine kayıt yapan birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisini tercih edeceğinize dair karar vermek oldukça zor olmaktadır. Fiyat ve donanım olarak çok geniş yelpazede bebek kameraları sunan üreticiler arasından tercih yapmakta zorlandığınızda CallFix Teknoloji Destek Servisi olarak bu konuda da size kılavuzluk yapıyoruz.

Pratik ve Çok Amaçlı Bebek Kamerası İsterseniz Uygun Çözümler CallFix’te.

HD Video
Yüksek Kaliteli Görüntü Kaydı
IR Led
Gece Görüşü Kaydı          
Mikrofon
Yüksek Kaliteli Ses Kaydı
Alarm
Harekete Duyarlı Alarm
Wi-Fi
Kablosuz Yerel Ağ Bağlantısı
Mobil App
Cepten Canlı İzleme

Kablo Yok, Montaj Yok, Kurulum Yok!

Son 5 yıl içinde hem cep telefonlarının gelişmesi hem de internet hızındaki artış sayesinde, kablosuz ip bebek kamerası teknolojilerini kullanarak evdeki bebeği, yaşlı kişileri, bakıcıyı izlemek ve takip etmek mümkün olabilmektedir.

  • Kablolama yapmak istemeyenler,
  • Kiralık evde oturanlar,
  • Çok sık ev değiştirenler,
  • Yüksek maliyet istemeyenler için

CallFix Teknoloji Destek Servisi olarak “Güvenik Hizmet Paketi” kapsamında çok uygun koşullarda çok amaçlı kablosuz IP bebek kamerası tedarik, kurulum, eğitim ve destek hizmetleri sunmaktayız. Güvenlik Hizmet Paketimiz ile sunduğumuz en önemli katma değer satış sonrası IP kamera kurulum, destek ve eğitim hizmetlerimizdir.

CallFix Bebek İzleme Kamerası

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA