Android İçin En iyi 3 E-Posta Uygulaması

E-posta, bir iletişim aracı olarak hala oldukça popülerdir. Android için en iyi e-posta uygulamalarından biriyle doğru olanı yapın. İşte karşınızda Android İçin En iyi 3 E-Posta Uygulaması.

 

Elektronik posta, bilişim çağı iletişimin en geleneksel ve en önemli formlarından biridir. Çoğumuzun her gün kullandığı bir hizmet. Onlara eşlik eden tonlarca e-posta hizmeti ve e-posta uygulaması var. Bazılarının Gmail, Outlook veya Yahoo gibi bir platformda yalnızca tek bir hesabı vardır. Bireysel uygulamaları size en iyi deneyimi sunacaktır. Bununla birlikte, çoğu kişinin birden fazla sağlayıcıdan e-posta uygulamaları vardır ve hepsini tek bir noktada toplayabilecek bir şey ister. Yeni bir şey arıyorsanız, işte Android için en iyi 3 e-posta uygulaması.

 

Android İçin En İyi E-Posta Uygulamaları

  1. Gmail
  2. Microsoft Outlook
  3. Blue Mail

 

Gmail

Gmail, e-posta uygulamaları için biraz ucuz bir seçimdir. Çoğu Android cihazda önceden kurulu olarak gelmekte. Bu nedenle, muhtemelen zaten ona sahipsiniz. Uygulama, birden çok gelen kutusu ayarını, birden çok hesabı ve daha fazlasını destekler. Yahoo, Microsoft Outlook ve diğerleri dahil olmak üzere çoğu e-posta hizmetini de destekler. Ayrıca birleşik bir gelen kutusu, Materyal Tasarımı ve daha fazlasını destekler.

okumaya devam edin:En İyi İki Faktörlü Kimlik Doğrulama Uygulaması

Microsoft Outlook

Microsoft Outlook, şaşırtıcı derecede iyi bir e-posta uygulamasıdır. Basit bir kullanıcı arayüzüne, yapılandırması kolay özelliklere ve buna ilgi duymanız durumunda bir karanlık moda sahiptir. Ayrıca Gmail, Yahoo ve diğerleri gibi birden çok e-posta sağlayıcısını da destekler. İstenmeyen postaları yok sayan Odaklanmış Gelen Kutusu özelliği ve tümleşik bir takvim dahil olmak üzere Outlook’a özgü bazı özellikler de var. Diğer Microsoft Office ürünleriyle de beklenen entegrasyon var. Kullanımı ücretsizdir ve pek çok karmaşık e-posta uygulamasına göre bu oldukça basit ve kolaydır.

Blue Mail

Blue Mail, oradaki en popüler e-posta uygulamalarından biridir. Gmail, Yahoo, Outlook, Office 365 ve neredeyse tüm diğer POP3, IMAP veya Exchange istemcileri dahil olmak üzere çeşitli istemcileri destekler. Uygulama, e-posta hesaplarınızın her biri için çeşitli bildirim ayarlarına sahiptir ve ayrıca Android Wear desteği, yapılandırılabilir menüler ve hatta karanlık bir tema gibi bazı eğlenceli şeylerle birlikte gelir. İsterseniz bazı akıllı özelliklere de sahiptir. Güçlü ve tamamen ücretsiz. Blue Mail kendi sunucularını kullandığından potansiyel bir gizlilik sorunu var, ancak büyük olasılıkla sorun olmaz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA