Sipariş & Teslimat

 

Hafta içi verilen siparişler için:

Saat 15:00’e kadar verilen siparişleriniz genellikle aynı gün, istisnai durumlarda izleyen gün içerisinde kargoya verilir.

Saat 15:00’den sonra verilen siparişleriniz ise genellikle izleyen gün, istisnai durumlarda izleyen ikinci gün içerisinde kargoya verilir.

İstisnai durumlardan kastedilen, ürünün temininde tedarikçiden, dağıtımcılardan veya kargodan kaynaklanan gecikmelerdir. Bu tip durumlardan doğacak gecikmelerden mutlak suretle haberdar edilirsiniz.

 

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler için:

Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişleriniz ise genellikle izleyen Pazartesi günü, istisnai durumlarda izleyen Salı günü kargoya verilir.

Burada belirtilen sürelerin uzaması ihtimali söz konusu olduğunda, en geç sipariş verdiğiniz günü izleyen ilk iş günü içerisinde durumdan haberdar edilirsiniz.

 

Ödeme Türleri ve Teslimat:

Siparişlerinizde 3 farklı ödeme türünü tercih edebilirsiniz.

 

  1. Kapıda Nakit Ödeme
  2. Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme
  3. Banka Havalesi/EFT
  4. Çevrim içi ödeme

 

Anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığı ile kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme tercihini seçebilirsiniz. Çağrı merkezimizden vereceğiniz sipariş esnasında teslimat adresi, TCKN veya fatura bilgileri, size ulaşabileceğimiz sabit telefon ve / veya cep telefonu numaralarınızı bildirmeniz gerekmektedir.

Önceden havalesi yapılmayan Banka Havalesi/EFT siparişleri gönderilmez. Bu siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Bu açıdan Banka Havalesi/EFT ile yapılan ödemelerin dekontunu tarafımıza e-posta ile bildirilmesi özellikle önem taşımaktadır.

Sipariş vermenizden sonra teslimat yapılmasına kadar geçen süreçte sizinle iletişim kurmamız gerekebilir.

Siparişinizi kargo şirketi personelinden teslim alırken; paketin açılmamış ve hasarsız bir durumda olduğundan emin olun. Aksi bir durumda, paketi teslim almayınız. Dilerseniz kargo şirketinin yerel şubesi ile görüşün ve zabıt tutulmasını sağlayınız.

 

Teslimat Süresi:

Teslimat süresi, büyük şehir merkezleri için çoğunlukla 1 gündür. Büyük merkezler dışında kalan bölgeler için teslimat süresi iki ila üç güne çıkabilir.

Hava koşullarına, yol durumuna ve önceden öngörülemeyecek olağanüstü durumlara bağlı olarak teslimat süresi uzayabilir.

 

Kargo Takibi :

Siparişinizin gönderilmesini takiben size email ile bir takip numarası verilir ve online olarak siparişinizin kargo aşamaları hakkında bilgi edinmeniz sağlanır.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA